طراحی سایت شامل مراحلی است که اجرای صحیح هر یک از این مراحل در پیاده سازی و بهره برداری از یک سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.لذا به بررسی موردی این مراحل و شناسایی اهمیت هر مرحله در پیاده سازی یک سایت می پردازیم:

بررسی اهداف شما از داشتن یک وب سایت

اولین مرحله در طراحی سایت تعیین اهداف و نیازهای شما از داشتن یک وب سایت است. لذا در قدم اول تعیین و بررسی دقیق اهداف و نیازهای شما قرار دارد. تمامی فعالیتهای طراحی گرافیک، طبقه بندی اطلاعات، کد نویسی و پیاده سازی اطلاعات بر مبنای اهداف و نیازهای شما صورت خواهد گرفت. وب سایت طراحی شده برای شما می بایست اهداف و نیازهای خاص شما را برآورده کند.

برسی هدف

طبقه بندی و دسته بندی صحیح اطلاعات

در یک وب سایت طبقه بندی صحیح اطلاعات می تواند به کاربر این امکان را بدهد تا در کمترین زمان و با سریع ترین روش به خواسته های خود جهت مراجعه به سایت برسد. لذا در این مرحله که بر اساس نیازسنجی و تعیین اهداف صورت می گیرد میبایست اطلاعات به نحوی در سایت طبقه بندی شوند که تمامی نیازها، اهداف و استراتژی های تعیین شده را تحت پوشش قرار داده و مخاطبین و مشتریان شما بسهولت بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را در آن بیابند.

طبقه بندی

 طراحی گرافیک سایت

 با طبقه بندی اطلاعات تیم طراحی گرافیکطرح مورد نظر خود را بر اساس اهداف، نوع فعالیت و نظرات شما پیاده سازی می نماید. نمای زیبای ظاهری سایت برای جلب توجه هر چه بیشتر بیننده بهمراه هماهنگی نوع فعالیت با ساختار و رنگ آمیزی طرح سایت از ملزومات اساسی یک وب سایت حرفه ای می باشد. قرارگیری هدفمند اطلاعات در طرح از موارد دیگری است که به افزایش بازدید و بهره وری سایت طراحی شده کمک شایان مینماید.

طراحی سبز

 اسلایس و تبدیل گرافیک به HTML

 در این مرحله اسلایس کاران گرافیک طراحی شده را به فایل html تبدیل و جهت پیاده سازی به تیم برنامه نویسی تحویل می دهند. اسلایس سایت بایستی بر اساس استانداردهای html انجام گیرد.

HTML5

پیاده سازی و برنامه نویسی

 طراحی سایت شیوه ها و روش های متفاوتی دارد که در این میان یافتن بهترین روش و استفاده از آخرین ابزارها و تکنولوژی ها باید به موازات خواسته ها و نیازهای وب سایت شما صورت پذیرد. در جهت بکارگیری  از بهترین تکنولوژی ها، ابزارها و روش ها برای طراحی سایت ما همواره در حال تحقیق، بررسی و بروزرسانی نرم افزارها و تخصصهای خود میباشیم. مورد مهم دیگر در پیاده سازی و برنامه نویسی وب سایت دارا بودن قابلیت بروز رسانی و تغییر سایت بر اساس نیازهای آینده شماست. چرا که وب سایت میبایست قابلیت ارتقا، بروز رسانی و بهینه سازی را داشته باشد تا در آینده و به سهولت بتوان از این امکانات بهره جست.

mysql

تست و بارگذاری

 پس از اتمام پروژه و برنامه نویسی اولیه وب سایت لازم است که همانند هر سیستم دیگری سایت تست شده و چهارجوب نهایی آن مشخص شود. در این مرحله ما ایرادات احتمالی را شناسایی و اقدامات لازم را در جهت رفع آنها انجام می دهیم.

test

 بارگذاری سایت در فضای نهایی و ورود اطلاعات

 پس از طی مراحل بالا سایت طراحی شده آماده بارگذاری نهایی و ورود اطلاعات است. در سایت های داینامیک ودر چهارچوب گرافیک طراحی شده قابلیت تغییر اطلاعات سایت را در هر زمان و با خواست خود دارید. ورود اطلاعات در وب سایتهای طراحی شده توسط ما بسیار ساده است و طی یک دوره آموزشی کوتاه هر یک از پرسنل شرکت شما بسهولت قادر به ورود اطلاعات و بروزرسانی محتویات وب سایت شما خواهند بود.

upload

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO)

 پس از بارگزاری موفقیت آمیز سایت شما در محیط اینترنت، این موضوع که سایت شما در موتورهای جستجو شناسایی شده و در حین جستجوی کاربران به سهولت و بر مبنای کلمات کلیدی متداول در زمینه کاری شما رتبه نخست را کسب نماید بسیار حائز اهمیت است. دسترسی کاربران به سایت شما معمولا از طریق این جستجو ها صورت می گیرد، لذا علاوه بر رعایت استانداردهای لازم که به صورت پیش فرض توسط ما قرار می گیرد، تیمی کامل جهت ارتقا و پیاده سازی تکنیکهای بهینه سازی وب سایت شما را در رسیدن به این هدف مهم یاری می رساند.

بهینه سازی

برای سفارش اینجا کلیک کنید